Pozycjonowanie stron - lubelskie 

Szukasz pozycjonera?

Wykonamy skuteczne pozycjonowanie stron firmowych i prywatnych. Realnie zwiększamy zasięg całej strony, a nie tylko jej pozycję na sztywno wybrane frazy. Atrakcyjne ceny!


tel. 519 632 578                 Przejdź do wyceny

Adwords, to system reklam opracowany przez Google i działający w jej wyszukiwarce. Reklamy Adwords wyświetlają się dokładnie wtedy, kiedy Twój klient poszukuje informacji na temat związany z produktem, bądź usługą. Jednym słowem – Adwordsy wyświetlają się w chwili, kiedy ktoś szuka Twojej oferty.

W tego typu kampanii – płacisz jedynie za kliknięcie w reklamę. Masz więc dużą pewność, że osoba klikająca rzeczywiście jest zainteresowana Twoją ofertą. To czy z niej skorzysta zależy już więc tylko od jakości Twojej strony www i konstrukcji samej oferty. Jedno jest pewne – reklama w wyszukiwarce cechuje się bardzo wysoką skutecznością i co ważne – efekty w postaci pierwszych wejść na stronę dostajesz już w parę chwil po uruchomieniu reklam.

Skutecznie poprowadzimy Twoją kampanię reklamowe w wyszukiwarce! Przeanalizujemy ofertę i konkurencję, dobierzemy słowa kluczowe i napiszemy chwytliwe teksty reklam. Wszystko po to, aby Twój biznes pozyskał nowych klientów. Za prowadzenie kampanii Adwords pobieramy stałą opłatę w wysokości 30% Twojego budżetu (nie mniej niż 150zł). To ile chcesz przeznaczyć na reklamowanie się – zależy wyłącznie od Ciebie. Oczywiście – przygotujemy dla Ciebie analizę, na podstawie której zobaczysz jakich efektów za jakie pieniądze możesz spodziewać się zlecając nam prowadzenie kampanii.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami w zakresie prowadzenia reklam Adwords:

  • Przygotujemy analizę konkurencji i plan kampanii reklamowej
  • Dobierzemy słowa kluczowe, których szukają Twoi klienci
  • Zoptymalizujemy Twoją stronę docelową lub przygotujemy dedykowany Landing Page
  • Napiszemy teksty reklam i przygotujemy odpowiednie grafiki
  • Stale będziemy monitorować wyświetlanie reklam i optymalizować je, abyś miał więcej za mniej
  • Za prowadzenie kampanii najczęściej pobieramy 30% prowizji od Twojego budżetu (nie mniej niż 150zł)

Dzięki naszym działaniom dotrzesz do nowych klientów nawet tego samego dnia w którym wystartujemy z reklamą! Zacznij od niewielkiej kwoty na swoją pierwszą reklamę w wyszukiwarce i przekonaj się, że na prawdę warto!

Zapraszamy do współpracy firmy z całego kraju. Przede wszystkim z Lublina, Łęcznej, Chełma i Lubartowa. Jeśli tylko sobie życzysz – spotkajmy się i porozmawiajmy o tym co możesz osiągnąć poprzez reklamę w Adwords.

Reklamy Adwords, są świetnym dodatkiem do pozycjonowania strony. Dzięki nim osiągasz efekty od razu i wzmacniasz swoją pozycję w wyszukiwarce. Nawet jeśli zajmujesz miejsce w top10 – zawsze lepiej wyświetlić się klientowi dwa razy, niż raz!

Przejdź do kontaktu

Kampanie Adwords Lublin - prowadzimy skuteczne kampanie w wyszukiwarkach internetowych. Natychmiastowe efekty!

Kampanie Adwords sprawią, że Twoja oferta będzie widoczna w sieci natychmiast! fot. pixabay.com

Adwords Lublin – skuteczne prowadzenie kampanii w wyszukiwarce Google.